دسته : آموزش کار با قالب,وردپرستاریخ: 2017/09/16

 • پکیج آموزشی قالب زفایر و قالب ایمپرزا

  کیفیت خدمات وردپرس

  قدرت وردپرس

  آموزش قالب زفایر ، ایمپرزا

  آموزش صفر تا صد طراحی وبسایت با قالب زفایر و ایمپرزا فارسی

  هوشمندانه تر از همیشه طراحی کنید …

  یک فرصت استثنایی

پکیج صفر تا صد آموزش کار با قالب زفایر – ایمپرزا


پکیج آموزشی زفایر و ایمپرزا مناسب برای چه نوع وبسایت هایی است؟

هیچ تفاوتی ندارد ، قالب زفایر و ایمپرزا هردو چندمنظوره هستند و شما هر نوع وبسایتی را می توانید با آنها طراحی کنید. شما با دیدن این ویدئو آموزشی بسیار کامل و قدرتمند قادر خواهید بود تا یک وبسایت بسیار حرفه ای برای خودتان یا دیگران طراحی کنید. در این پکیج آموزشی بسیار عالی همه ریز نکات طراحی را که حاصل مدت ها تجربه است بیان کردیم.

پس از مشاهده دوره آموزشی قالب زفایر و قالب ایمپرزا قادر خواهید بود تا ایده های خودتان را برای طراحی وبسایت منحصر بفرد آماده کنید و به آنها تحقق ببخشید. در این پکیج آموزشی تمامی نکاتی که لازم بود را آموزش دادیم و کسانی که به این دوره آموزشی پیوسته اند مهارت فوق العاده ای کسب کرده اند که قادرند هر نوع وبسایتی را طراحی کنند.

آموزش قالب زفایر

آموزش قالب زفایر

۱- ویدئو شماره ۱ : معرف قالب زفایر + ایمپرزا

در این جلسه آموزشی بطور کامل این دو قالب وردپرس قدرتمند که دقیقا ً مشابه هم هستند را معرفی کردیم و امکانات آنها را برای مقدمه توضیح دادیم. شما در این جلسه با توانایی های این دو قالب آشنا خواهید شد. همچنین در این جلسه موارد مورد نیاز مانند هاست مناسب و بقیه موارد را آموزش دادیم.

ویدئو آموزشی قالب زفایر

۲- ویدئو شماره ۲ : شروع نصب قالب و نصب افزونه ها

همانطور که گفتیم ما آموزش را از صفرتا صد شروع کرده ایم. بنابرین لازم بود که از نقطه صفر شروع کنیم و ابتدا قالب را نصب کرده و سپس افزونه های مورد نیاز آن را نیز نصب کنیم. این فرآیند برای افرادی که می خواهند از صفر شروع کنند فوق العاده است و برای کسانی که آشنایی دارند نیازی به مشاهده نیست.

آموزش سایت شرکتی

۳- ویدئو شماره ۳ : آموزش کامل طراحی هدر سایت

همانطور که اطلاع دارید هدر قالب زفایر از نوع Header biulder است که بی نهایت کاربردی و جذاب می باشد. در این جلسه آموزشی بطور کامل هدر قالب ایمپرزا یا زفایر را آموزش دادیم و ریز به ریز و نکته به نکته بخش های مختلف آن را بررسی کردیم. شما قادر خواهید بود هر نوع شکل هدر را برای خودتان در قالب قدرتمند زفایر و ایمپرزا طراحی کنید.

آموزش طراحی سایت تجاری

آموزش طراحی سایت تجاری

۴- ویدئو شماره ۴ : آموزش کامل ساخت منو و مگامنو

این جلسه را برای کامل بودن دوره آموزشی اختصاص دادیم به ساخت منو برای وبسایت ، ما در این جلسه نحوه ساخت مگامنو بسیار قدرتمند و جذاب را نیز آموزش دادیم و نحوه قرار دادن آیکون در منو را نیز بررسی کردیم. بطور کلی شما بسیار حرفه ای خواهید شد تا با هدر و منو قالب وردپرس زفایر یا قالب ایمپرزا کار کنید و یکی از زیباترین وبسایت ها را بسازید.

جلسه چهارم آموزش Impreza

جلسه چهارم آموزش Impreza

۵- ویدئو شماره ۵ : معرفی صفحه ساز قالب و تنظیمات اولیه صفحه ساز ویژوال کامپوسر

این جلسه را نیز اختصاص دادیم به معرفی صفحه ساز قالب زفایر و قالب ایمپرزا که ۹۰ درصد طراحی با آن انجام خواهد شد. از این جلسه بطور بسیار کاملی روی کار با صفحه ساز صحبت خواهیم کرد. جلسه پنجم شما را با کارایی و استفاده از افزونه صفحه ساز ویژوال کاپوسر آشنا خواهد کرد و تنظیمات اولیه روی آن انجام خواهد شد.

دوره ویدئویی ایمپرزا و zephyr

دوره ویدئویی ایمپرزا و zephyr

۶- ویدئو شماره ۶ : شروع کار با صفحه ساز ویژوال کامپوسر

در این جلسه ویدئویی کار طراحی را با ویژوال کامپوسر شروع کردیم و نکات مهم ابتدایی را باهم پشت سرگذاشتیم. در این جلسه با بخش های اولیه صفحه ساز آشنا خواهید شد. برای مثال ردیف ها را معرفی کردیم و نحوه تقسیم آن و تنظیمات ابتدایی ردیف را توضیح دادیم.

جلسه ششم آموزش ویدئویی زفایر

جلسه ششم آموزش ویدئویی زفایر

۷- ویدئو شماره ۷ : مباحث تخصصی تر در صفحه ساز و طراحی صفحات

در این جلسه مباحث طراحی با ویژوال کامپوسر را کمی گسترش دادیم و تخصصی تر کردیم ، ما آموزش ها را از آسان و ابتدا شروع کردیم و قصد داریم در طراحی با قالب زفایر یا قالب ایمپرزا شما را حرفه ای کنیم. زمانی که با ابزار های طراحی در این قالب ها آشنا باشید هر ایده را می توانید پیاده سازی کنید.

جلسه هفتم آموزش ایمپرزا impreza

جلسه هفتم آموزش ایمپرزا impreza

۸- ویدئو شماره ۸ : طراحی کاملتر صفحات با صفحه ساز و نهایی کردن آنها

در این جلسه بعد از آموزش ابزار ها به بخش طراحی مراجعه کردیم و کارمان را با آموزش طراحی با ویژوال کامپوسر هم از نظر ابزار و هم از نظر رنگ و لعاب ادامه دادیم. در این جلسه شما یاد میگیرید که چگونه موارد مختلف را در صفحات خود قرار دهید و آنها را با حالت های مناسب و زیبایی در سایت خود به نمایش بگذارید.

ویدئو شماره 8 زفایر یا ایمپرزا

ویدئو شماره ۸ زفایر یا ایمپرزا

۹- ویدئو شماره ۹ : اتمام کار با ویژوال – معرفی و مقدماتی Ultimate addon ( امکانات اضافی ویژوال کامپوسر )

در این جلسه آموزش خودمان را در طراحی با ویژوال کامپوسر به اتمام رساندیم. ما با معرفی و استفاده از بعضی امکانات Ultimate addon کارمان را در طراحی نهایی کردیم. افزونه آلتیمیت اددان یک افزونه جداگانه است که در اینده نزدیک یک دوره آموزشی جدا برای آن خواهیم داشت. با این افزونه فوق العاده طراحی سایت شما زیباتر می شود.

جلسه نهم ویدئویی zephyr

جلسه نهم ویدئویی zephyr

۱۰- ویدئو شماره ۱۰ : آموزش طراحی فوتر وبسایت

این جلسه را به طراحی یکی از اجزاء بسیار مهم سایت ” طراحی فوتر سایت ” اختصاص دادیم. در این جلسه بطور خیلی کامل طراحی فوتر را در قالب زفایر یا ایمپرزا را آموزش دادیم. شما قادر خواهید بود یک وبسایت زیبا با این آموزش طراحی کنید و با فوتر بسیار قدرتمند این قالب به راحتی کار کنید.

جلسه دهم از ویدئو ایمپرزا

جلسه دهم از ویدئو ایمپرزا

۱۱- ویدئو شماره ۱۱ : آموزش ساخت سایدبار برای وبسایت

در این جلسه ویدئو آموزش ایمپرزا یا زفایر بطور کامل در رابطه با طراحی سایدبار سایت صحبت کردیم. در این جلسه سایدبار را معرفی کردیم و ضرورت بودن آن را در سایت آموزش دادیم. همچنین پس از آن به طراحی سایدبار در بخش ابزارک ها پرداختیم و سپس نحوه استفاده از آن در صفحات را بطور اختصاصی توضیح دادیم.

جلسه شماره یازدهم

۱۲- ویدئو شماره ۱۲ : آموزش بخش نمونه کار ها و بخش نظرات مشتریان قالب زفایر یا ایمپرزا

ما به مراحل انتهایی کار آموزش قالب زفایر نزدیک می شویم ، در این جلسه بخش نمونه کار ها را بزور کامل آموزش دادیم. در این جلسه آموزش قالب زفایر یا قالب ایمپرزا بطور کامل دلایل استفاده از نمونه کارها و نظرات مشتریان را آموزش دادیم و نحوه اضافه کردن آنها در زفایر و نمایش آنها در برگه ها را آموزش دادیم.

آموزش نمونه کار ها و نظرات مشتریان

آموزش نمونه کار ها و نظرات مشتریان

۱۳- ویدئو شماره ۱۳ : آموزش کامل بخش تنظیمات قالب

بالاخره به آخرین جلسه از آموزش قالب ایمپرزا یا زفایر رسیدیم. همانطور که ملاحظه کردید زحمت بسیار زیادی برای تهیه این اموزش کشیده شده است و ما آخرین جلسه از آموزش قالب ایمپرزا یا زفایر بخش تنظیمات قالب را بطور کامل آموزش دادیم. در این جلسه شما باید یک طراح سایت حرفه ای شده باشید و یک وبسایت بی نظیر طراحی کنید.

آموزش قالب زفایر وردپرس

آموزش قالب زفایر وردپرس