دسته : طراحی سایتتاریخ: 2017/12/02
طراحی سایت و اهمیت ماژولار بودن آن

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، یکی از محصولات این شرکت تولید نرم افزار سایت ساز است که می توان بوسیله آن طراحی سایت ارزان و حرفه‌ای را در اختیار کاربران و کارفرمایان قرار داد.

تا امروز سایت سازهایی که به بازار آمده بر پایه متن و ویرایشگر بوده و نداشتن ویجت ساز، ماژول ساز و صفحه ساز یکی از معایب اینگونه سایت سازها بوده است اما نرم افزار سایت ساز راتین با رویکردی کاملا حرفه‌ای و بومی پیاده‌سازی و برنامه‌نویسی شده و کاربرانی که می‌خواهند دسترسی و امکانات بیشتری برای سفارشی سازی وب سایت خود داشته باشند، می‌توانند از آن بهره ببرند.

برای کار با این نرم افزار کاربران باید تنها کمی html , css آشنا باشند. برخی از امکانات سایت ساز:

قابلیت آینده نگری در نرم افزار سایت ساز

با توجه به ساختار ماژولار نرم افزار و تکنیک های برنامه نویسی بکار برده شده در آن (ORM) امکان تغییر و گسترش وجود دارد و می‌توان ماژول‌های جدید به آن افزود و آنها را سفارشی کرد.

بکاربردن الگوریتم‌های فشرده سازی صفحه وب

در این روش سایت روانتر، و وبگردی درآن آسان می شود. فشرده سازی ۳۰ تا ۸۰ درصدی حجم فایل‌ها که باعث افزایش فراوان سرعت لود سایت می‌شود. با توجه به عدم استفاده از کامپوننت‌های آماده و Tableless بودن  سایت و همچنین فرآیندهای مورد نیاز برای کارایی بیشتر مانند کشینگ (Caching) فراهم شده است. یکی از فاکتورهای مهم برای روبوت های جستجوگر مانند گوگل، سریع باز شدن صفحات آن وب سایت است.

امنیت بالا  در طراحی وب سایت

پیاده سازی و برنامه نویسی سایت با استفاده از روش‌های کدنویسی مانند هشینگ (SH۱-۲۵۶) و Sever Side Validation,Client Side Validation  انجام می‌شود و از بسیاری از روش‌های هک مانند SQLInjection , Xss جلوگیری شده است.

تجربه و تخصص در طراحی سایت حرفه‌ای

حدود ۱۲ سال کار و دانش تخصصی در این زمینه کمک شایانی در جهت سفارش طراحی سایت و افزایش کیفیت و سرعت و امنیت کرده و شرکت طراحی سایت  راتین با رفع اشکالات گذشته کوشیده تا سطح تکنولوژی کار خود را همواره افزایش دهد.

یکی از این موفقیت‌های این شرکت تولید بستر فریم ورک یا معماری بهینه شده تکنولوژی وب فرم ASP.net که مزایا تکنولوژی MVC را دارد اما معایب آنرا ندارد.

نوآوری و خلاقیت در برنامه نویسی وب سایت 

شرکت برنامه نویسی راتین توانسته با کمک تیم نرم افزاری خود تمام ماژول‌ها و زیر ساخت‌های مورد نیاز شامل:
۱- پلاگین های Jquery
۲- ماژول‌های کاربردی لایبرری(Library) و فریم ورک (Framework)
۳- مورد نیاز را نوشته و پیاده سازی کند

به کارنبردن CMS های آماده و پکیج‌های رایج  

متاسفانه بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت بدلیل نداشتن دانش مورد نیاز اقدام به سفارش طراحی سایت با CMS های آماده می‌کنند که اشکالات و مشکلات فراوانی در آینده می‌تواند به همراه داشته باشد.

۱- سایت ها و پرتال‌ها بزرگ وکاربردی را نمی‌توان و یا بسختی می‌توان با اینگونه پکیج‌ها  (Joomla, Drubal, DotNetNuke, WordPress) پیاده سازی کرد و در آنها گسترش و یا تغییر داد. 

۲-دارای کد سربار (Overload) هستند، زیرا به گونه‌ای طراحی شده اند که معمولا همه گونه نیازی را پوشش دهند.

۳- انعطاف پذیری ندارند و شما باید در قالب آن پکیج نیازهایتان را هماهنگ کنید و نسبت به امکانات زبان‌های برنامه نویسی مانند Asp.net , Php در سطح پایین‌تری هستند.

۴- روش‌های خاصی برای پیاده سازی دارند.

۵- معمولا کسانی که این ابزارها را برای طراحی سایت و طراحی مالتی مدیا بکار می‌برند، دانش پایینی در زمینه برنامه نویسی دارند و نمی‌توانند بدون کمک این ابزارها طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت حرفه‌ای انجام دهند.

سازگاری ساختار برنامه نویسی و طراحی سایت با موتورهای جستجو (Cross Browser)  

در تمام بروزهای وب مانند فایر فاکس، کروم، سافاری، اپرا، IE۶-۱۰ سازگاری دارد.

Log و گزارش گیری از درخواست ها با کمک Http Handler ۸. Log و گزارش گیری از درخواست ها با کمک Http Handler:

تمام در خواست و فعالیت‌های انجام شده روی سایت Log شده و گزارشی از آنها تهیه و در صورت نیاز مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.