دسته : دسته‌بندی نشدهتاریخ: 2018/04/15
چگونه یک وبسایت داشته باشیم ؟


 این روز ها دیگر داشتن یک وبسایت مثل ایام قدیم سخت نیست. هر کسی می تواند یک وبسایت برای خودش داشته باشد، یک دانش آموز برای ارتباط با همکلاسی هایش، یک پزشک برای معرفی خدمات و ارتباط با بیماران، یک استاد دانشگاه برای ارتباط با دانشجویان، یک مغازه دار برای معرفی محصولات و فروش آن ها و موارد بی شمار دیگری که وجود دارد،هر کسی می تواند دلیل خود را داشته باشد و حتی بی دلیل هم می توان یک وبسایت برای خودتان داشته باشید !!!

اما می خواهیم ببینم اگر بخواهیم وبسایتی داشته باشیم، از کجا شروع کنیم و چگونه این کار ار انجام دهیم.

هر وبسایتی در ابتدا می بایست طراحی و کد نویسی شود، پس در ابتدا باید طرح و برنامه خود را مشخص کنید و سپس 2 راه پیش رو دارید: خودتان اقدام به طراحی و ایجاد وبسایت تان نمایید
امر طراحی وبسایت را به یک مجموعه دارای تخصص در این زمینه بسپارید

اگر خودتان بخواهید وبسایت تان را طراحی کنید، همین حالا دست به کار شوید و مقدمات طراحی سایتتان را بچینید و اگر می خواهید پروژه طراحی وب سایت تان را به یک مجموعه برون سپاری کنید، مجموعه وب نهاد به نشانی webnahad.com مورد توجه بسیاری از شرکت ها و برند های معروف و معتبر می باشد.
بعد از طراحی سایت …

بعد از طراحی وبسایت شما مقداری پرونده و پوشه و یک پایگاه داده دارید که شامل محتویات وب سایت تازه طراحی شده تان است، لذا می بایست این پرونده های را در مکانی در محیط وب بارگزاری نمایید تا بازدید کنندگان تان بتواند از سراسر دنیا از وب سایت تان بازدید نمایند، به این مکان که محتویات وبسایت تان در آن قرار می گیرد "هاست" و آدرسی که برای وبسایت تان در نظر گرفته اید "دامین یا دامنه" نام دارد.

لذا تا اینجا متوجه شدیم، اگر بخواهیم وبسایتی داشته باشیم باید ابتدا آن را طراحی نموده و سپس اقدام به خرید هاست و دامین نماییم و وبسایت طراحی شده مان را روی آن بارگزاری نماییم.

نکته: اگر فکر می کنید محتویات وبسایت تان سنگین است یا نیاز به قدرت پردازشی بیشتری بر روی سرور دارد بهتر است به جای تهیه یک هاست اشتراکی ، سرور مجازی یا اختصاصی تهیه نمایید.

البته نگران نباشید، اگر امر طراحی وبسایت تان را برون سپاری نموده باشید، معمولا مجموعه طراحی کننده ، خود اقدام به بارگزاری وبسایت تان می نماید، لذا شما لازم نیست که بابت مسائل فنی نگران باشید.
لازم است به این نکته اشاره کنیم که هر شخص یا مجموعه ای با هدفی تقریبا مشخص، اقدام به طراحی سایت برای خود یا مجموعه اش می نماید "که در محیط وب دیده شود"

و این را بدانیم که هیچ کسی بدون اینکه آدرس سایت شما را داشته باشد، خود به خود وارد سایت شما نمی شود مگر اینکه روی وبسایت و برند خود در محیط اینترنت تبلیغات کنید و بازاریابی دیجیتال انجام دهید که یکی از بهترین روش های دیجیتال مارکتینگ ، بهینه سازی سایت و سئو سایت تان است که مسبب جذب بازدید کننده طبیعی از سمت موتور های جستجوگر مانند گوگل می شود.

"چه تبلیغی بهتر از اینکه شخصی دنبال خدمات یا محصول مرتبط با صنعت شماست، مستقیم به سایت شما هدایت شود؟"

لذا پس از طراحی سایت، سئو سایت نیز فراموش نشود تا بتوانید بهره وری مناسب و دلخواه خود را از سایت تان داشته باشید.

اگر تصمیم به برون سپاری موارد فوق الذکر گرفتید ,و یا در این زمینه ها سوالی ذهن شما را مشغول کرده است ، مجموعه وب نهاد به نشانی اینترنتی webnahad.com و خط ویژه 02166954223 آماده ارائه مشاوره رایگان به متقاضیان و انجام پروژه های فوق، پیشنهاد می گردد.

در زمینه میزبانی وب نیز می توانید هاست و دامین تان را از هاستینگ وب نهاد به نشانی اینترنتی webnahad.net تهیه نمایید.

در مورد هاست و دامین هم در نظر داشته باشید، آن ها را از یک مجموعه معتبر تهیه نمایید که در آینده دچار مشکل نشوید.