دسته : طراحی سایتتاریخ: 2018/08/01
کارت آزمون‌های عملی داوطلبان کنکور هنر منتشر شد

خبرگزاری مهر: کارت شرکت در آزمون‌های عملی داوطلبان گروه هنر کنکور ۹۷ منتشر شد. داوطلبان مجاز این گروه‌ها باید از ۱۱ مرداد در آزمون‌های عملی شرکت کنند.

کارت شرکت در آزمون‌های عملی رشته نوازندگی موسیقی جهانی، رشته کتابت و نگارگری، رشته طراحی صنعتی و آزمون طراحی مجموعه رشته‌های نقاشی، ارتباط تصویری، هنر‌های تجسمی، طراحی پارچه و طراحی لباس در سایت سازمان سنجش منتشر شد.

آزمون عملی و طراحی این رشته‌های کنکور سراسری سال ۹۷ از ۱۱ مرداد آغاز می‌شود و داوطلبانی که علاقه­‌مندی خود را اعلام کرده اند می‌توانند در این آزمون‌ها شرکت کنند.

آزمون عملی این رشته ­ها منحصراً از داوطلبان گروه آزمایشی هنر که در جلسه آزمون (بعدازظهر پنجشنبه ۷ تیر ۹۷) حاضر بودند و بعد از آزمون سراسری (از تاریخ ۹ تا ۱۵ تیر ۹۷) علاقه­‌مندی خود را با پرداخت هزینه آزمون عملی و طراحی رشته­‌های تحصیلی در تاریخ مذکور در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اعلام کرده‌اند به عمل خواهد آمد.

داوطلبان متقاضی آزمون عملی و طراحی درصورت تمایل باید پس از اعلام نتایج اولیه با توجه به دوره‌هایی که براساس کارنامه در آن مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، با مراجعه به سایت سازمان سنجش در زمان مقرر نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های تحصیلی در فرم انتخاب رشته این آزمون از اولویت ۱ تا ۱۵۰ و در هر اولویت مورد علاقه اقدام کنند.

آزمون‌های عملی و طراحی و درس تخصصی هر رشته قابل تمدید، تکرار و یا برگزاری آن بصورت انفرادی برای هیچ داوطلبی و تحت هیچ شرایطی میسر نیستند.