دسته : دسته‌بندی نشدهتاریخ: 2018/06/17

کلاس‌های فوق‌برنامه خود را در استارت‌آپ‌ها دنبال کنیدبه گزارش خبرنگار حوزه فناوری‌های نوین گوره علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اختراعات روزمره جوانان در شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین طرح‌های مبتنی‌بر دانش است که رشد و پیشرفت کشور را رقم می‌زند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در این شرکت‌ها و همچنین طرح‌های ارائه شده از سمت استارت‌آپ‌ها بپردازد.

همه ما درس را در کلاس  و به کمک اساتید خود فرا می‌گیریم و اگر زمانی پیش بیاید که قسمتی از درس را متوجه نشویم برای خود معلم خصوصی می‌گیریم تا او به ما آموزش‌های لازم را بدهد و یا به صورت گروهی در کنار هم‌کلاسی های خود درس‌ها را با یکدیگر تمرین می‌کنیم.

به تازگی یکی از استارت‌آپ‌ها موفق به ساخت و طراحی سایتی شده است که در آن می‌توانید به راحتی درس‌هایی را که در کلاس درس متوجه نشده‌اید و یا در آن کمی مشکل دارید را فرا بگیرید؛ این استارت‌آپ با هدف راحت کردن کار دانشجویان و دادن آموزش‌های تخصصی به آنان طراحی شده است.

بالا بردن سطح علمی کشور به کمک استارت‌آپ‌ها

به گفته سازندگان، این استارت‌آپ برای بالا بردن سطح علمی جامعه مهندسی و دانشجویان کشور این سایت طراحی شده است و به دانشجویان آموزش‌های مختلف در زمینه مهندسی را می‌دهد.

دانشجویانی که در رشته مهندسی تحصیل می‌کنند می‌توانند برای آموزش‌های مختلف و یا بیشتر در این سایت عضو شوند و از تدریس اساتید بهره ببرند.